Úvodní stránka » Včelí produkty » Propolisová tinktura – Extra silná dezinfekce (60 ml)

Propolisová tinktura – Extra silná dezinfekce (60 ml)

Známá pro svoje antivirotické a antibakteriální účinky, posiluje obranyschopnost a imunitní systém organismu.

Propolis působí proti bakteriím, virům a plísním. Tlumí citlivost na bolest, působí protizánětlivě, urychluje hojení ran a výrazně podporuje obranyschopnost a imunitní systém organismu. Propolisová tinktura je podpůrný prostředek k dezinfekci dutiny ústní a kůže, při nachlazení a virových onemocnění horních cest dýchacích, k potlačení infekcí a zánětů v dutině ústní a nosohltanu.

Propolis je 100% přírodní látka získaná z balzámů pryskyřičné povahy, kterou včely sbírají z různých rostlin, květů a léčivých bylin. V propolisu bylo zjištěno 34 léčivých složek. Propolis obsahuje 50-60 % pryskyřic, 10-12 % éterických olejů a asi 5 % pylu. Tyto látky mají velmi příznivé účinky na lidský organismus. Široké spektrum uhlovodíků, mastných kyselin, terpenoidů, vitamínů a ostatních organických látek, které se jinde v přírodě nevyskytují.

Složení: surový propolis 10,5 %, jemný líh 60 %, voda

Důležité upozornění!!!

Před prvním použitím propolisu je nezbytné provést zkoušku na citlivost! Alergii na propolis testujeme na dlaňové straně zápěstí na kůži, vetřeme tinkturu smotkem vaty nebo nakapeme a necháme zaschnout. Nevznikne-li na kůži zarudnutí nebo pupínky do 24 hodin, pak můžeme propolis užívat. V opačném případě není užívání propolisu vhodné!!

Doporučené dávkování: 1 x denně 1 ml (15 kapek). Tinkturu je nejlepší naředit vodou a kloktat v ústech, dokonale tak dezinfikujte dutinu ústní proti virům a bakteriím. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na propolis. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Další možné vnitřní použití je nakapání propolisu do trochy vody, mléka, medu nebo na kostku cukru. Vhodné zejména pro posilnění imunity a obranyschopnosti organismu.

Při vnějším použití stačí poraněné místo opláchnout, natřít tinkturou a nechat zaschnout. Propolis lze využít při problémech s akné, afty, kuřími oky, bradavicemi nebo opary.

Výroba:

Tato propolisová tinktura je vyrobena tradiční recepturou, tzn. louhováním surového propolisu z našich včelstev v lékárenském lihu. Jde o čistý včelí produkt, který neobsahuje žádná jiná rozpouštědla, či chemické příměsi.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí!

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

 

TOP produkty

Výroba reklamy

preview_02.jpg

Prodej žížal

Prodej medu

Výroba reklamy

Prodej žížal

Kalifornské žížaly

5. 3. 2019

Žížala obecná

21. 3. 2019

Rousnice

17. 10. 2015

Vermikompostuj.cz

6. 3. 2020

archív

TOPlist