Firma na výrobu reklamy Borský

Firma - Výroba reklamy Borský vznikla jako rodinná firma s tvůrčím přístupem k jednotlivým klientům, aby mohla řešit požadavky i těch drobných firemních subjektů, pro které mnohdy větší reklamní agentury a výrobci nemají volný časový prostor z důvodu zaměření se na větší serie zakázek.

9-2011 286.jpg

Výhody:

  1. Nízká cena
  2. Rychhlost a spolehlivost
  3. Individuální přístup ke každé zakázce
  4. Vyhovění vaším požadavkům
  5. Kvalitní materiál

 Rovněž jsme dlouholetými dodavateli reklamních služeb pro reklamní agentury a větší firmy a jako přímí výrobci využívajících vlastních prostor jsme dobrými partnery s nabídkou nízkých cen a kvalitní práce.

  •  Naše práce je vidět hlavně v ulicích Prahy a jejím blízkém okolí v podobě reklamních štítů, výloh obchodů, stojanů, světelných reklam, polepů automobilů, ostatních dopravních prostředků, transparentů, autoplachet a magnetických reklam, atd.
  •  Specializujeme se hlavně na výrobu samolepících reklam vyřezávaných na řezacím plotru Roland o šíři jednoho metru, tak i tištěných folií na strojích dle potřebného rozlišení a materiálu s laminací.Samolepící grafiku navrhujeme jako součást zakázky a její aplikaci provádíme na požadovaný podklad, automobily, výlohy, donesený vlastní materiál nebo pouze na přenášecí fólii pro vlastní aplikaci samotným zákazníkem.
  •  Další činností je výroba banerů PVC, stojanů, světelných reklam, potisk reklamních předmětů, hlavně propisovacích tužek, sítotisk a ofsetový tisk.

 

Reference naší firmy

Naše práce je vidět hlavně v ulicích Prahy a jejím blízkém okolí v podobě reklamních štítů, výloh obchodů, stojanů, světelných reklam, polepů automobilů, ostatních dopravních prostředků, transparentů, autoplachet a magnetických reklam, atd.

 Specializujeme se hlavně na výrobu samolepících reklam vyřezávaných na řezacím plotru Roland o šíři jednoho metru, tak i tištěných folií na strojích dle potřebného rozlišení a materiálu s laminací.Samolepící grafiku navrhujeme jako součást zakázky a její aplikaci provádíme na požadovaný podklad, automobily, výlohy, donesený vlastní materiál nebo pouze na přenášecí fólii pro vlastní aplikaci samotným zákazníkem.